UMCS organizuje powtórkę przed maturą z biologii

2020-02-28 16:22 OM
UMCS organizuje powtórkę przed maturą z biologii
Autor: pixabay/quimono

Na UMCS maturzyści mogą błyskawicznie powtórzyć biologię przed maturą. Już niedługo odbędzie się tam IV edycja Biologicznego Last Minute. Będą to weekendowe wykłady z biologii, które poprowadzą wykładowcy z UMCS.

- W trakcie dwóch dni maturzyści wezmą udział w 6 wykładach. - mówi Dorota Samborska, z Wydziału Biologii i Biotechnologii UMCS - Wykłady są prowadzone przez naszych ekspertów z wydziału. Omawiane będą takie dziedziny jak zoologia, botanika, genetyka, cytologia i metabolizm, fizjologia człowieka i roślin. Dodatkowo po takich wykładach uczestnicy będą mogli napisać próbną maturę, którą sprawdzą egzaminatorzy OKE w Krakowie. Jest to naprawdę świetna pomoc przy powtórzeniu tak obszernego materiału z biologii.

Biologiczne Last Minute odbędzie się w weekend 14-15 marca na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS. Natomiast 10 marca upływa termin zgłaszania się. Liczba miejsc jest ograniczona. Gdy się wyczerpią można będzie się telefonicznie zapisać na listę rezerwową. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej.