Miejsca Inspiracji 2023-2025

i

Autor: Klubokawiarnia Ostro, Miasto Lublin

odkryj miasto

Tych adresów w Lublinie lepiej nie zapomnieć! To Miejsca Inspiracji [ZDJĘCIA]

2023-11-03 15:02

Lublin jest samozwańczym miastem inspiracji. To jednak nie tylko hasło widoczne np. na biletach komunikacji, ale też konkretne miejsca, które według włodarzy mają pomóc lepiej poznać niuanse miasta. Wbrew pozorom tytułów Miejsc Inspiracji wcale nie otrzymują zabytki. Sprawdź, gdzie zainspirować się w Lublinie!

Zagadka Miejsc Inspiracji szybko przestaje być zagadką, jeśli przyjrzymy się założeniom programu.

– W Lublinie wiemy, że podczas czasu wolnego tak samo potrzebny jest błogi odpoczynek, jak i rozkosz dla podniebienia. Dlatego powstał program Miejsce Inspiracji, który wskazuje te lokale gastronomiczne, które dostarczą niezapomnianych wrażeń kulinarnych w naszym wyjątkowym, lubelskim stylu – pisze miasto.

Miejsca Inspiracji są wybierane co dwa lata od 2009 r. Zapraszamy w podróż po Miejscach Inspiracji 2023-2025. Uwaga, jest tu też o rekomendowanych daniach, więc lepiej nie przeglądajcie galerii głodni!

Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie - tłumy podziwiają wyczyny artystów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE