Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Filipe Delgado / Pexels

Tragiczny wypadek pod Lublinem. Starsza kobieta wpadła 20 metrowej studni

2022-09-19 11:25

Tragiczny wypadek niedaleko Lublina. Starsza kobieta wpadła 20-metrowej, nieużywanej studni na terenie posesji. Na pomoc kobiecie ruszyli strażacy z grupy ratownictwa wysokościowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Kobieta wpadła 20-metrowej studni

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Marynin w gminie Konopnica. Syn kobiety zadzwonił na policję po tym, jak zauważył, że jego matka wpadła do nieużytkowanej studni. Na miejsce wypadku przyjechała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Studnia miała ponad 20 m głębokości. Na pomoc kobiecie wezwano również specjalistyczną grupę ratownictwa wysokościowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Niestety pomimo akcji ratowniczej życia 64-letniej kobiety nie udało się uratować. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!