Tragiczny wypadek. Nie żyje 79-letnia kobieta

2022-11-26 16:00
Tragiczny wypadek. Nie żyje 79-letnia kobieta
Autor: (Fot. Policja)

Pijany 36-latek doprowadził do wypadku w sobotnie popołudnie. Zderzył się czołowo z samochodem, który prowadził 77-latek. Mężczyzna trafił do szpitala, a jadąca z nim 79-letnia pasażerka zginęła na miejscu. Sprawca wypadku nie miał prawa jazdy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, jadąc od strony Puław w kierunku Janowca, po wykonaniu manewru wyprzedzania, kontynuując jazdę lewym pasem ruchu, na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Oplem. W wyniku wypadku, 79-letnia pasażerka opla zginęła na miejscu, zaś kierujący tym pojazdem 77-latek trafił do szpitala - mówi komisarz Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji. - Kierującemu BMW, 36-letniemu mieszkańcowi gminy Janowiec nic się nie stało. Badanie wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierował samochodem nie mając do tego uprawnień. Prawo jazdy dostało mu bowiem zatrzymane kilka lat temu.

Mężczyzna został zatrzymany.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE