Tragiczny wypadek na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Nie żyje troje nastolatków

i

Autor: Lubelska policja Na zdjęciu wypadek na ul. Jana Pawła II w Lublinie

Tragiczny wypadek na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Nie żyje troje nastolatków

2023-01-06 9:59

Troje nastolatków zginęło w nocy w wypadku na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Ranny 16-latek został przewieziony do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Do tragicznego wypadku doszło przed północą.

Lublin. Tragiczny wypadek na ul. Jana Pawła II

Kom. Anna Kamola z zespołu prasowego KWP w Lublinie przekazała, że do wypadku doszło przed północą na ul. Jana Pawła II w Lublinie.

Wypadek w Lublinie. Jak do niego doszło?

„Kierujący samochodem marki audi A4 nagle zjechał z drogi i uderzył w latarnię, która znajdowała się pomiędzy jezdniami. Autem podróżowały cztery młode osoby” – powiedziała Kamola.

Trzy osoby nie żyją. 16-latek walczy o życie w szpitalu

Śmierć na miejscu poniósł 18-letni kierowca, 17-letni pasażer i młoda dziewczyna, której wiek jest obecnie ustalany. Natomiast ranny 16-latek został przewieziony do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Dyżurny KW PSP w Lublinie mł. bryg. Marcin Babula dodał, że trzy osoby były zakleszczone wewnątrz samochodu i strażacy wydostali je za pomocą specjalistycznych narzędzi, a czwarta osoba została prawdopodobnie uwolniona z wraku przez osoby postronne. „Nasze działania zakończyły się przed godz. 4 nad ranem w piątek” – uzupełnił.

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Lublina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE