Tragiczny wypadek. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

2022-09-22 11:49
Zdjęcie z miejsca wypadku
Autor: fot. Policja Lubelska

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Matcze, 48-latka przygniótł ciągnik rolniczy, który przewrócił się na drodze. Więcej informacji o tym ja doszło do tego wypadku znajdziecie w artykule.

Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Do zdarzenia doszło wczoraj (21 września) około godziny 18:00 w miejscowości Matcze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń ciągnikiem z przyczepką kierował 48-letni mężczyzna, razem z nim jechała jego partnerka. Kobieta zauważyła, że w trakcie jazdy od ciągnika odczepił się wózek. Zaniepokojony kierowca odwrócił się, by sprawdzić co się stało. Podczas odwracania się najprawdopodobniej stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na pobocze, zahaczył o krawężnik i doprowadził do przewrócenia się maszyny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów podróżująca z nim kobieta spadła z ciągnika przed jego przewróceniem i nie doznała żadnych obrażeń. Kierujący traktorem mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Otrzymał on niezbędną pomoc medyczną i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że para piła w tym dniu alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości 40-latki okazało się, że ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Lubelskie. Posłuchajcie koncertu pijanego traktorzysty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE