Zdjęcie z miejsca wypadku

i

Autor: fot. Policja Lubelska

Tragiczny wypadek. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

2022-09-22 11:49

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Matcze, 48-latka przygniótł ciągnik rolniczy, który przewrócił się na drodze. Więcej informacji o tym ja doszło do tego wypadku znajdziecie w artykule.

Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Do zdarzenia doszło wczoraj (21 września) około godziny 18:00 w miejscowości Matcze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń ciągnikiem z przyczepką kierował 48-letni mężczyzna, razem z nim jechała jego partnerka. Kobieta zauważyła, że w trakcie jazdy od ciągnika odczepił się wózek. Zaniepokojony kierowca odwrócił się, by sprawdzić co się stało. Podczas odwracania się najprawdopodobniej stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na pobocze, zahaczył o krawężnik i doprowadził do przewrócenia się maszyny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów podróżująca z nim kobieta spadła z ciągnika przed jego przewróceniem i nie doznała żadnych obrażeń. Kierujący traktorem mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Otrzymał on niezbędną pomoc medyczną i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że para piła w tym dniu alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości 40-latki okazało się, że ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Lubelskie. Posłuchajcie koncertu pijanego traktorzysty