Totalnie pijana 59-latka potrąciła matkę z dzieckiem jadących na rowerze. Kobieta walczy o życie

2022-05-29 13:53

45-letnia kobieta, która przewoziła na rowerze swoje dziecko, znajduje się w bardzo ciężkim stanie po potrąceniu przez samochód w Krasnymstawie (Lubelskie). Według ustaleń policji, kierująca samochodem 59-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 3-letni chłopczyk także znajduje się w szpitalu.

Jak poinformował PAP rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie kom. Andrzej Fijołek do zdarzenia doszło w sobotę w Krasnymstawie.

45-letnia kobieta, wioząca w foteliku swoje 3-letnie dziecko, została poważnie ranna po potrąceniu przez samochód przy ul. Kościuszki. Kierująca autem 59-latka była pod wpływem alkoholu, według ustaleń miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie – przekazał kom. Fijołek

Jak dotąd ustalono, wcześniej 59-latka uszkodziła inny samochód na parkingu i odjechała. Następnie, spowodowała kolizję z zaparkowanym autem, skąd również odjechała.

Kilkaset metrów dalej, na tej samej ulicy uderzyła w kobietę wiozącą swoje 3-letnie dziecko na rowerze. Kobieta znajduje się bardzo ciężkim stanie. Chłopczyk również został przewieziony do szpitala – dodał rzecznik KWP w Lublinie.

VII Trójmiejski Marsz Równości w Gdańsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE