Przewróciła 14-letnią wolontariuszkę WOŚP. Na miejscu musiała interweniować policja

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Przewróciła 14-letnią wolontariuszkę WOŚP. Na miejscu musiała interweniować policja

To nie koniec grania z WOŚP. Te aukcje w Lublinie są jeszcze aktywne

2023-02-04 18:25

Choć 31. Finał WOŚP już za nami, największa akcja charytatywna w Polsce jeszcze się nie zakończyła. Przejrzałyśmy najciekawsze licytacje, które uruchomił lubelski sztab WOŚP.

Nadal można zwiedzić Sejm z lubelskimi posłankami i posłem. Najdroższa taka atrakcja w tym momencie ma cenę 2425 zł, a dotyczy spaceru po parlamencie z Joanną Muchą. Pod szyldem „Lubelscy Politycy z WOŚP 2023” dostępny jest też wspólny obiad z radnym miasta Zbigniewem Jurkowskim (255 zł), a także spacer po ratuszu z trójką innych (15 zł). Poseł Jacek Czerniak wystawił natomiast kolekcjonerską ukraińską grzywnę srebra AG 999,9 i wspólną kawę (670 zł).

Aukcją z dala od polityki, która ponad tydzień przed końcem licytacji uzbierała niemałą kwotę, jest bilet na wszystkie wydarzenia w 2023 r. odbywające się w Fabryce Kultury Zgrzyt (2025 zł). Popularnością cieszy się też autorska koszulka Wujka Samo Zło (202,5 zł), choć wystawionych jest kilka sztuk. Znajdziemy też vouchery: na wywóz odpadów pobudowlanych (100 zł), aplikację rzęs w Life Lash (75 zł) i do Dobrej Pączkarni (39 zł). Jedną z najmniej typowych aukcji jest ugryziona setlista z autografami Łydki Grubasa (28 zł).

Stan licytacji jest podany na sobotę 4 lutego o godz. 18:20. Te kwoty będą się zmieniać do 12 lutego i tylko od Was zależy, jak często będziemy musiały aktualizować ten materiał. Link do wszystkich aukcji zorganizowanych przez sztab z Lublina znajdziecie tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE