Teraz paszport załatwisz także w sobotę

i

Autor: źródło: Urząd Wojewódzki w Lublinie

Teraz paszport załatwisz także w sobotę

2021-06-24 14:50

Urząd Wojewódzki w Lublinie wydłuża czas pracy w sprawach paszportowych. Teraz także w soboty będzie można wyrobić sobie, czy też odebrać taki dokument.

- Inicjatywa "Sobota z paszportem" rozpoczyna się już w najbliższą sobotę 26 czerwca i potrwa do końca lipca - mówi Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego. - Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do rejestrowania wizyty w oddziale ds. paszportów w Lublinie poprzez formularz na stronie internetowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie lub pod numerem telefonu 81 747 64 47. Inicjatywa "Sobota z paszportem" dotyczy pracy oddziału ds. paszportów Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

W punktach paszportowych zlokalizowanych w starostwach powiatowych, praca pozostaje bez zmian.

Szczegółowe informacje i godziny pracy poszczególnych oddziałów można znaleźć na stronie internetowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE