GALERIA

Tak 100 lat temu wyglądał Lublin! MNÓSTWO się zmieniło! Koniecznie zobaczcie te zdjęcia!

2023-08-18 8:18

Oglądanie fotografii sprzed lat niejednego z nas może wprawić w zadumę. Miłośnicy starych zdjęć znajdą w tym materiale coś dla siebie. Podczas przeglądania zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego natrafiliśmy między innymi na fotografie Lublina sprzed około 100 lat. W powyższej galerii zobaczycie, jak wtedy prezentowało się miasto!

Obszerne zbiory Narodowego Archiwum Cyfrowego pozwalają poznać historię zachowaną w postaci fotografii. Znaleźć tu można zdjęcia z różnych okresów czasu. Nie inaczej jest także w przypadku Lublina. W tej galerii możecie zobaczyć nie tylko najbardziej charakterystyczne miejsca w naszym mieście, ale także te nieco mniej znane i sprawdzić, jak prezentowały się one między innymi na przestrzeni lat 20. XX wieku. Na fotografiach znajdziecie niektóre lubelskie kościoły, ścisłe centrum Lublina oraz zamek.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!

Pro ARMA 2023 w Lublinie. Tam kochają broń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE