Światełko do nieba i dużo ognia! Tak wyglądał finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie [WIDEO, ZDJĘCIA]

2023-01-29 22:18

Na zakończenie 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Centrum Kultury w Lublinie zrobiło się gorąco! Zadbała o to Fundacja Sztukmistrze, która zaprezentowała przed zebranymi pokaz ogniowy. Tuż po nim wypuszczone zostało wyjątkowe światełko do nieba. Mamy wideo i zdjęcia!

31. finał WOŚP już za nami. W Lublinie przez całą niedzielę nie brakowało różnorodnych atrakcji. Liczne koncerty, pokazy taneczne oraz ciekawe zajęcia dla najmłodszych stanowiły program wydarzenia, którego celem jest zebranie funduszy na walkę z sepsą. 

Na zakończenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Centrum Kultury w Lublinie sztukmistrze zaprezentowali pokaz ogniowy. Nie zabrakło żonglerki oraz ziania ogniem, a także zabaw ruchowych dla zgromadzonej publiczności. Tuż po pokazie zebrani mogli podziwiać wypuszczenie widowiskowego światełka do nieba.

Zobaczcie wideo!

Zobaczcie także powyższą galerię zdjęć z pokazu ogniowego i światełka do nieba!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE