SUM GIGANT wyłowiony z Zalewu Zemborzyckiego. "Wygląda jak prehistoryczny dinozaur" [WIDEO]

2021-06-15 17:00
Rekordowa ryba wyłowiona z Zalewu Zemborzyckiego. Sum miał ponad dwa metry
Autor: pixabay.com/ screen posta FB ZalewZemborzycki.com Rekordowa ryba wyłowiona z Zalewu Zemborzyckiego. Sum miał ponad dwa metry

Takiej ryby prawdopodobnie nikt nigdy wcześniej z Zalewu Zemborzyckiego (woj. lubelskie) nie wyłowił. Na suma giganta, mierzącego PONAD DWA METRY, natknął się jeden z przebywających tam wędkarzy. Rybie zrobiono kilka zdjęć na pamiątkę, nakręcono krótki filmik, po czym wypuszczono ją na wolność.

Informację o rekordowej rybie złowionej w Zalewie Zemborzyckim opublikowano w poniedziałek (14 czerwca) na profilu facebookowym ZalewZemborzycki.com. - Dziś na zalewie padł sum gigant. Ryba mierzyła 210 cm, to jest chyba jak na razie największa ryba, o której słyszałem na ZZ. Szczęśliwym łowcą okazał się kolega Krzysztof. Gratulujemy przepięknego okazu! Pomnik przyrody, bo tak już można określić tę rybę odzyskał wolność - czytamy w poście.

CZYTAJ TEŻ: Co za historia! Mężczyzna został połknięty przez... WIELORYBA. Cudem przeżył [WIDEO]

Sum gigant zrobił prawdziwą furorę w sieci. - Wygląda jak prehistoryczny dinozaur. Rzeczywiście ryba tej wielkości to pływający pomnik przyrody i to w skali XXL - napisał jeden z Internautów pod udostępnionym postem. - Wow! Gratulacje - skomentował ktoś inny.

Oprócz zdjęcia jest też nagranie, na którym widać, jak ryba zostaje uwolniona i bezpiecznie wraca do Zalewu Zemborzyckiego. Niewykluczone, że wkrótce znowu jakiś szczęściarz ją wyłowi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE