Studencie! Możesz dostać nawet 6 tys. zł od prezydenta Lublina. Sprawdź

2022-08-09 15:13
Studencie! Możesz dostać nawet 5 tys. zł od prezydenta Lublina. Sprawdź
Autor: unsplash.com

Prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie, obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów mogą wziąć udział w Konkursie prezydenta na najlepszą pracę dyplomową. Termin zgłoszeń upływa 15 września.

– Wszystkich studentów i absolwentów, szczególnie z Lublina, zachęcam do udziału w XIII edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową. W porównaniu do poprzednich edycji, rozszerzyliśmy zakres merytoryczny przyjmowanych prac, aby umożliwić udział w konkursie jeszcze większej liczbie osób. Liczymy na ciekawe i innowacyjne pomysły młodych ludzi w obszarze szeroko pojętego rozwoju naszego miasta i jego obszaru metropolitalnego – mówi Krzysztof Żuk, prezydent miasta Lublin.

Jeszcze w tym roku mieszkańcy skorzystają z mostu przy ul. Żeglarskiej w Lublinie

W bieżącej edycji pod uwagę będą brane prace obronione nie wcześniej niż w 2019 r. W konkursie przewidziano dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z nich może zostać przyznana nagroda główna w wysokości 6 tys. złotych oraz maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2 tys. złotych.

Dodatkowo, w kategorii prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich możliwe jest zdobycie wyróżnienia w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin, z łącznym świadczeniem pieniężnym o wartości 4,5 tys. zł.

Pokazali, że graffiti to sztuka. Niesamowite prace artystów street artu w Lublinie.

Prace konkursowe wraz z załącznikami można doręczyć:

  • osobiście do sekretariatu Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, pl. Litewski 1, 20-080 Lublin;
  • pocztą na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości, pl. Litewski 1, 20-080 Lublin, z dopiskiem: „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową”;
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej (biznes@lublin.eu), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem;
  • za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub podpis złożony profilem zaufanym ePUAP.

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową (w ubiegłych edycjach pod nazwą Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta) ma wieloletnią tradycję i prowadzony jest od 2010 r.

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej. Konkurs organizowany jest w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE