Pojedynek między Różą Gumienną a jej brazylijską oponentką Kethylen Rothenburg

i

Autor: Facebook / Strife MMA Pojedynek między Różą Gumienną a jej brazylijską oponentką Kethylen Rothenburg

Strife MMA Puławy: dużo emocji, szybkie KO oraz… złamana noga!

2022-06-26 17:56

Za nami 2-ga gala Strife MMA w Puławach. Było mnóstwo sportowych emocji, szybkie knock-out’y oraz… połamane nogi. Tak zakończył się chociażby pojedynek między polską zawodniczką, Różą Gumienną, a jej brazylijską oponentką, Kethylen Rothenburg. Na szczęście to nasza zawodniczka wyszła z tego pojedynku zwycięsko i z… całymi kośćmi.

Jak się okazuje, MMA jako sport przyciąga na trybuny coraz więcej… kobiet.

Mój chłopak mnie męczy średnio co tydzień jakimiś walkami w domu, więc nauczyłam się tego sportu i generalnie fajnie kibicować, zwłaszcza puławiakom. Ja wspieram moich przyjaciół z treningów ze Sportowych Puław – powiedziała nam Ania, jedna z oglądających walki na puławskiej arenie.

Od otwarcia Grupa Azoty Puławy Areny nie minął nawet rok (oficjalne oddanie hali odbyło się w październiku 2021 roku), a kibice już pokochali to miejsce.

Tutaj wygląda wszystko elegancko, nowocześnie, bardzo fajnie. Byłam rok temu na innej gali i była na hali, także było słabo. Tutaj jednak wszystko jest zadaszone, świetna organizacja – przyznaje Monika.

Bardzo fajnie, że coś takiego powstało. Wydaje mi się, że to dało duży rozwój, jeśli chodzi o wydarzenia sportowe w Puławach. Super rozwój i rozgłos dla miasta – dodaje Ania.

W walce wieczoru, Bartłomiej Kopera pokonał Gruzina Romana Kurashvili przez jednogłośną decyzję sędziów.

QUIZ o etyce i moralności. Czy jesteś dobrym człowiekiem?

Pytanie 1 z 10
Często pomagasz potrzebującym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE