Jak zmienił się Dariusz Kowalski, serialowy Janusz Tracz z Plebanii?

i

Autor: AKPA Mało kto wie o tym, że Dariusz Kowalski w życiu codziennym ma niewiele wspólnego z granym przez siebie Traczem.

QUIZ

Sprawdź, czy wiesz z jakiego polskiego serialu jest ta postać? Rozwiąż quiz i spróbuj zdobyć choć 12/15!

2024-05-15 17:03

Czy potrafisz skojarzyć nazwiska bohaterów z serialem, w jakim występują? Sprawdzimy to w tym quizie. Jeśli jesteś fanem lub fanką zarówno starszych, jak i nowszych polskich seriali, to na pewno rozwiążesz nasz test bezbłędnie!

Wiecie, w którym serialu jedną z głównych bohaterek jest Barbara Mostowiak, a w którym występował Janusz Tracz czy Arnold Boczek? Jeśli oglądacie polskie produkcje telewizyjne, to ten quiz będzie dla was banalnie prosty! Poniżej możecie przekonać się, jak dobrze znacie (nie tylko) kultowe polskie seriale!

Karolina Nowakowska: Gwiazda „Klanu” zagrała cztery spektakle ze złamaną nogą!

Quiz: W którym polskim serialu występują podani bohaterowie?

W tym quizie na miłośników polskich seriali czeka 15 pytań. Zasada jest banalna: my podajemy nazwiska bohaterów, a wy odpowiadacie, w których produkcjach występują. W tym teście znajdziecie pytania dotyczące ról odgrywanych w najbardziej kultowych polskich serialach, a także w tych nieco nowszych, które również szybko zyskały sympatię widzów. Uda wam się zdobyć komplet punktów? Przekonajmy się! 

Z którego polskiego serialu jest dana postać? To quiz dla serialowych maniaków!

Pytanie 1 z 15
Barbara Mostowiak to seniorka rodu w serialu:

Zobacz także: Niezwykłe widowisko nad zamkiem w Lublinie! Nad dziedzińcem wirowały planety. Tak Netflix promował swój film