FESTIWALE

Smaki Azji i mnóstwo słodkości w jednym miejscu. Do Targów Lublin przybyły tłumy! Mamy zdjęcia

2023-03-25 17:54

W Lublinie trwa weekend pełen pyszności! W jednym miejscu możecie spróbować najlepszych potraw kuchni azjatyckiej, a także jedynej w swoim rodzaju kawy i słodkości. Wszystko za sprawą Festiwalu Kawy i Czekolady połączonego z Festiwalem Azjatyckim.

Ostatni weekend marca upływa w Lublinie pod znakiem pysznego jedzenia! W bocznej hali Targów Lublin w najlepsze trwają dwa festiwale: kawy i czekolady oraz azjatycki. To okazja dla poznania nietypowych smaków i najlepszych słodkości. Nic więc dziwnego, że już pierwszego dnia na miejscu tłumnie pojawili się miłośnicy takiego jedzenia. Na stoiskach znajdziecie między innymi takie dania, jak: pad thai, wietnamskie kanapki bahn mi czy oryginalne chińskie pierogi. Fani słodkości mogą natomiast liczyć na przepyszne ciasta, ciasteczka, makaroniki oraz wyrazistą kawę.

Festiwal Kawy i Czekolady oraz Festiwal Azjatycki odbywają się w hali A Targów Lublin w sobotę (w godz. 12-20) i niedzielę (godz. 12-18). Wstęp jest wolny!

Zobacz naszą fotorelację:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE