Skusiły go pieniądze z myjni samochodowej. Zapomniał, że w mieście jest monitoring

i

Autor: (Fot. Policja)

Skusiły go pieniądze z myjni samochodowej. Zapomniał, że w mieście jest monitoring

2022-01-08 12:30

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Piaski. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany za włamanie i kradzież pieniędzy z myjni samochodowej. W jego poszukiwaniach pomogła analiza nagrań z miejskiego monitoringu.

- Policjanci ze Świdnika ustalili mężczyznę, który włamał się na terenie myjni samochodowej do pojemnika na bilon. W ustaleniu sprawcy pomocny okazał się między innymi monitoring miejski, którego kamery rozmieszczone są w ponad 100 punktach na terenie miasta - informuje starszy aspirant Elwira Domaradzka ze świdnickiej policji. - Mimo, że włamanie było skuteczne to jednak sprawca nie zaliczy go do udanych. Jego łupem padło raptem 50 zł, a ponieważ było to kolejne tego typu włamanie w okolicy to policjanci już sprawdzają czy jest odpowiedzialny za pozostałe włamania do „myjek”.

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Pisaki. W trakcie przeszukania znaleźli przedmioty, mogące służyć do włamania do myjni. Mężczyzna wcześniej był już karany za podobne przestępstwa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE