Siostra zgłosiła zaginięcie. Ciało jej brata wyłowili ze stawu

i

Autor: unsplash.com

Lubelskie: Siostra zgłosiła zaginięcie. Ciało jej brata wyłowili ze stawu

2022-10-24 10:48

Policja bada okoliczności śmierci 24-latka, którego ciało znaleziono niedaleko od domu w stawie w gminie Tarnawatka. Policja przekazała, że zwłoki zabezpieczono do sekcji.

Sierż. sztab. Małgorzata Pawłowska z KPP w Tomaszowie Lubelskim podała, że zaginięcie brata w niedzielę rano zgłosiła siostra 24-latka. Poszukiwania trwały ponad godzinę i zakończyły się odnalezieniem ciała mężczyzny w stawie położonym zaledwie kilka metrów od posesji.

Policjantka przekazała, że pomimo prób udzielenia pierwszej pomocy załoga karetki stwierdziła zgon mężczyzny. Ustalono wstępnie, że w nocy z soboty na niedzielę 24-latek był ze znajomymi, którzy po spotkaniu podwieźli go pod dom i odjechali.

Jak podała Pawłowska, przyczynę śmierci bada policja pod nadzorem prokuratury. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE