Warsztaty Kultury

i

Autor: Warsztaty Kultury w Lublinie

MUZYKA

Rapowe talenty z Lublina mają okazję wypłynąć na szerokie wody

2023-03-30 13:52

Raperzy z Lublina mają szansę zaistnieć przed większą publicznością.

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, którego laureaci zaprezentują się na muzycznej scenie Nocy Kultury.

- To świetna okazja aby podzielić się swoją twórczością i zdobyć uznanie lubelskiej publiczności - mówi Joanna Wawiórka-Kamieniecka z Warsztatów Kultury i dodaje: - Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swojego talentu przed wielotysięczną publicznością festiwalu. Noc Kultury to wyjątkowe wydarzenie, które skupia się na promocji sztuki i kultury, a także na zachęcaniu młodych ludzi do poszukiwań artystycznych. Wymiana pomysłów i doświadczeń z innymi muzykami może być nieocenioną wartością dla Waszej pracy i rozwoju artystycznego. Artyści wybrani w naborze znajdą się w oficjalnym programie Nocy Kultury, zyskają promocję w materiałach drukowanych, na stronie internetowej oraz na social mediach festiwalu.

Jakie są warunki uczestnictwa?

  • W konkursie mogą wziąć udział wykonawcy indywidualni lub zespoły z całej Polski, którzy tworzą i występują amatorsko i nie posiadają kontraktu z profesjonalną wytwórnią płytową.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży i noclegów, nie wypłacają honorariów, zapewniają natomiast obsługę techniczną (nagłośnienie, oświetlenie), oraz promocję i dokumentację fotograficzną występu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.nockultury.pl. Udział w konkursie mogą wziąć osoby w wieku od 18 do 25 lat.