vivo lublin

i

Autor: mat. prasowe

Odlotowy początek lata z VIVO! Lublin. Tego nie możesz przegapić

2022-06-20 5:51

Strefa chillout na zielonym tarasie, DJ, coctail bar a także... mnóstwo wyzwań i innych niespodzianek. W weekend 24-25 czerwca, VIVO! powita lato radośnie i ze śmiechem, a do zabawy zaprosi wszystkich mieszkańców Lublina. Zobaczcie sami, co będzie się działo w VIVO! i jakie atrakcje czekają na uczestników tej niesamowitej imprezy.

Powitanie lata z VIVO! rozpocznie się w piątek, 24 czerwca. Tego dnia, każdy mieszkaniec Lublina, pragnący znaleźć w mieście miejsce na relaks, powinien koniecznie udać się na dach VIVO!, który stanie się wielką strefą chillout. O oprawę muzyczną dbać będzie DJ, a pragnienie zaspokoimy w znajdującym się tam coctail barze. Jednak to nie wszystkie atrakcje, a raczej dopiero ich początek. Impreza będzie głównie na tarasie, ale także w samym VIVO! i w centrum naszego pięknego miasta!

Na zielonym tarasie VIVO! pojawi się... tajemnicza budka telefoniczna, pierwszy instaspot. To tam, punktualnie o godz. 13, zacznie się pierwszy challenge z całej serii wyzwań, które przed uczestnikami zabawy stawiać będzie influencer Łukasz Wdowiak, znany jako LukasTV.

vivo lublin

i

Autor: mat. prasowe

„Bon follow” w przestrzeni miasta, „100 za głos” , „Vivo Lato”, „Burger show” czy taniec z… owocem - zadania będą na pewno zwariowane, nie zabraknie przy tym świetnej zabawy, śmiechu i atrakcyjnych nagród. Do zgarnięcia będą karty podarunkowe, zaproszenia do restauracji i inne niespodzianki.

Uwaga! To jednak nie koniec niespodzianek. Na parterze VIVO! Lublin pojawi się kolejny instaspot, wielki różowy balon złożony z setek innych! Można tam będzie zrobić sobie zdjęcia na tle odjechanej scenerii oraz odebrać od hostess karty podarunkowe - nagrody w akcji prosale.

Z kolei na tych, którzy wezmą udział w konkursie na Facebooku i zrobią sobie zdjęcie w jednym z dwóch przygotowanych instaspotów, czekają niesamowite nagrody. Autor najlepszego ujęcia dosłownie „odleci z VIVO!” - wygra lot balonem nad Lublinem oraz kartę podarunkową o wartości 1000 zł!

vivo lublin

i

Autor: mat. prasowe

Dodatkowo, przez cały piątek i sobotę, w godzinach otwarcia Centrum, będą organizowane nietuzinkowe wyzwania, zabawy i konkursy. Specjalne promocje przygotowali także najemcy VIVO!, będzie to więc doskonała okazja, aby w tych dniach wybrać się na zakupy i w prezencie otrzymać karty podarunkowe o wartości od 50 zł.

Zapoczątkowane w ostatni weekend czerwca powitanie lata będzie początkiem serii wakacyjnych atrakcji, organizowanych na tarasie widokowym VIVO! Będzie kino letnie, zajęcia fitness, animacje dla dzieci i wiele innych wydarzeń.

vivo lublin

i

Autor: mat. prasowe