Pizza z robakami i gęsie pipki. Takie ,,cuda” można zjeść w woj. lubelskim?

2022-08-31 8:30

W poszukiwaniu kulinarnych wrażeń wcale nie trzeba się udawać na drugi koniec świata. Obecnie kuchnia włoska, francuska to za mało. Mieszkańcy woj. lubelskiego poszukują innych ciekawych dań z całego świata, ale też korzystają z uroków kuchni regionalnej. Zebraliśmy te najciekawsze dania z menu, które można znaleźć w woj. lubelskim.

W trakcie pandemii ucierpiało wiele restauracji. Teraz lokale walczą o to, aby przyciągnąć klientów do siebie. Ich sposobem jest nie tylko dobra kuchnia, czy estetyczny wystrój. Szefowie kuchni proponują także oryginalne menu, które zaskakuje i inspiruje do tego, aby spróbować coś nowego. Znajdziecie tu potrawy podawane na całym świecie, jak i te, z których słynie tylko nasz region. 

Na pewno nie patrzcie na tego typu potrawy w kategorii "obrzydliwe", bo takie nie są! Dajcie szanse i spróbujcie czegoś nowego, a może miło się zaskoczycie!  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią oryginalnych potraw z jeszcze bardziej niespotykanymi składnikami, które można znaleźć w woj. lubelskim.

Kuchnia ukraińska - co chętnie się jada w Ukrainie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE