Nowe restauracje i kawiarnie w Lublinie

i

Autor: PW kolaż

Nowe restauracje i kawiarnie w Lublinie. Sprawdź adresy i godziny otwarcia

2023-03-10 18:51

Lublin gastronomią stoi? W naszym mieście co jakiś czas otwierają się nowe restauracje i kawiarnie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na kulinarnej mapie Lublina doszło do kilku zmian. Jakie nowe miejscówki pojawiły się w naszym mieście i kiedy można je odwiedzać? Sprawdźcie poniżej.

Trudno jest wyobrazić sobie Lublin bez restauracji, które podczas spacerów kuszą nie tylko szyldami i witrynami, ale i zapachem przyrządzanego jedzenia. Najwięcej takich miejscówek znajdziecie w ścisłym centrum miasta (od Starego Miasta przez całą długość deptaka), ale kryją się one także w mniej oczywistych na pierwszy rzut oka uliczkach.

W poniższej galerii prezentujemy wam kilka niedawno otworzonych restauracji i kawiarni, jakie pojawiły się w Lublinie. Sprawdźcie, gdzie się mieszczą, w jakiej kuchni się specjalizują i w jakich godzinach można skosztować ich specjałów! Szczegóły w poniższej galerii:

O jakimś lokalu zapomnieliśmy? Dajcie znać, jaką miejscówkę powinniśmy dołączyć do powyższego zestawienia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE