noc kultury

i

Autor: Warsztaty Kultury

kultura

Noc Kultury 2023 w Lublinie. Jak będzie jeździła komunikacja miejska?

2023-06-03 10:55

Noc Kultury w Lublinie to kultowa impreza, która pokazuje, że nawet opatrzone zakątki miasta kryją w sobie tajemnice. Swoje odkrył Zarząd Transportu Miejskiego, informując, jak w tym czasie będzie kursowała komunikacja miejska.

Wieści są dobre. W nocy z 3 na 4 czerwca będziemy mogli korzystać z autobusów nocnych N1, N2 i N3. Pojadą częściej i żeby się nimi przejechać, nie trzeba kupować biletu.

  • w godzinach 22:30 – 02:30 co 15 minut,
  • w godzinach 02:30 – 4:30 co 60 minut.

Trzeba pamiętać, że w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Królewskiej komunikacja miejska zostanie skierowana na objazd.

Noc Kultury 2023

Program wydarzenia obejmuje między innymi inspirujące instalacje artystyczne, które pojawią w przestrzeni miasta, liczne warsztaty, spektakle i koncerty. W tym roku czeka na nas już 17. edycja tego wydarzenia, w trakcie której będziemy mogli zachwycić się przede wszystkim motywami botanicznymi i naturą. Szczegółowy program Nocy Kultury w Lublinie znajdziecie na stronie nockultury.pl.

Zobacz zdjęcia:

Dorota i Wojtuś spoczęli na cmentarzu. Na ten widok pękają serca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE