rolki

i

Autor: Getty images

ruch uliczny

Nastolatka potrącona na przejściu. Trafiła do szpitala

2023-05-29 8:59

13-latka z Łęcznej została potrącona na przejściu dla pieszych. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Do tragedii doszło w czwartek wieczorem na ul. Jana Pawła II w Łęcznej. Dziewczyna jechała na rolkach i przejeżdżając przez przejście, wpadła pod koła samochodu. Kierowcą był 45-letni mieszkaniec Lublina.

Jak wynikło z ustaleń policji, mężczyzna był trzeźwy. Nastolatka z obrażeniami ciała wylądowała w szpitalu dziecięcym w Lublinie.

Wyjaśniamy wszelkie okoliczności zdarzenia i apelujemy o ostrożność na drogach. Przypominamy, że pieszemu zabrania się wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych, a kierujący pojazdem zbliżając się do przejścia dla pieszych jest zobowiązany zachować szczególną ostrożność, zmniejszając prędkość tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszego – apeluje sierżantka sztabowa Anna Brodaczewska z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Zobacz zdjęcia: Moto Session ponownie w Lublinie. Klasyki światowej motoryzacji i pisk opon 

Szokująca relacja mężczyzn którzy użyli broni i gazu wobec właścicieli mieszkania, które wynajmowali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE