Labrador

i

Autor: Unsplash

QUIZ

Najtrudniejsze do zapisania nazwy ras psów. Umiesz je zapisać? Rozwiąż nasz quiz

2023-11-30 16:51

Jeśli jesteście miłośnikami psów, to ten quiz będzie idealny dla was! Poniżej znajdziecie pytania dotyczące poprawności zapisu nazwy rasy danego psiaka. Brzmi jak banał? Niekoniecznie! Przekonajcie się sami!

Nie bez powodu utarło się powiedzenie, że „pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. Te urocze czworonogi zazwyczaj oddają właścicielom całe swoje serce. Każdy z nas wie, że na świecie istnieje wiele ras psów. Nazwy niektórych z nich mogą nam jednak sprawić nieco kłopotu i to zarówno przy wymowie, jak i w zapisie. Jesteście pewni, że umiecie poprawnie podać rasę waszego pupila? Przed wami trudny quiz, w którym 10/10 punktów zdobędą tylko nieliczni!

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy

Quiz: najtrudniejsze do zapisania nazwy ras psów

Dziś zapraszamy was do rozwiązania quizu, w którym znajdziecie pytania dotyczące najtrudniejszych do zapisania nazw ras psów! Aby rozwiązać go bezbłędnie musicie być uważni, bo podane odpowiedzi będą do siebie bardzo podobne. Pamiętajcie jednak, że tylko jedna z nich jest prawidłowa. Powodzenia!

Najtrudniejsze nazwy ras psów. Czy wiesz, jak zapisać je poprawnie?

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawny zapis tej psiej rasy:

Zobacz także: Pomysł na wycieczkę niedaleko Lublina? Zoo w Wojciechowie to idealny kierunek! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE