Mikołajkowy trolejbus wyjechał na ulice Lublina. Zobaczcie, jak wygląda w środku!

2022-12-06 13:15

Od 6 grudnia pasażerowie komunikacji miejskiej w Lublinie mogą podróżować świątecznym, mikołajkowym trolejbusem. Wnętrze pojazdu zostało tematycznie przystrojone przez grupę Otulanie Włóczką. Zobaczcie jak uroczo wygląda!

Już po raz trzeci w Mikołajki lubelski ZTM wypuścił na ulice Lublina świąteczny trolejbus. 6 grudnia wyjechał on na trasę linii nr 151. Poza miłymi dla oka detalami, jakie znalazły się w pojeździe za sprawą Otulania Włóczką, podczas jazdy w mikołajkowym autobusie rozbrzmiewają świąteczne utwory, a kierowca razem z kontrolerami biletów są ubrani w tematyczne stroje. Ponadto dzieci, które 6 grudnia w godz. 9:30-17 wsiądą do tego trolejbusu, otrzymają specjalne upominki.

Mikołajkowy trolejbus swój pierwszy tegoroczny kurs wykonał o godz. 9:29 z przystanku Abramowice 02 w kierunku Węglina. Następnie kursuje przez cały dzień zgodnie z rozkładem dostępnym na stronie ztm.lublin.eu.

Jak informuje ZTM, świąteczny autobus będzie jeździł po Lublinie do 6 stycznia. Przejdźcie do powyższej galerii i zobaczcie, jak tej wyjątkowy pojazd wygląda w środku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE