randka

i

Autor: Pixabay.com

zawód miłosny

Miała być romantyczna schadzka, a był rozbój. Tak skończyła się krakowska randka mieszkańca Lubelszczyzny

2023-03-29 21:37

31-latek z Lubelszczyzny wybrał się do Krakowa na romantyczne spotkanie z poznaną przez internet 20-latką. Zamiast miłych chwil jednak dostał gazem pieprzowym w twarz. Sprawą zajęła się policja.

Do nieudanej randki doszło 12 marca. Był niedzielny wieczór, kiedy w drzwiach jednego z komisariatów policji w Krakowie stanął 31-latek z woj. lubelskiego. Tam opowiedział historię jednej znajomości – dziewczynę poznał na początku marca. Wymiana wiadomości szła tak miło, że oboje postanowili spotkać się offline. Umówili się więc w podgórskim hotelu, żeby bliżej się poznać.

Zobaczyli się ok. godz. 18 i wtedy jeszcze nic nie wskazywało na fatalne zakończenie randki. Razem udali się do jednego z pokoi, gdzie szybko przestało być miło. Dziewczyna rzuciła się na mężczyznę z gazem pieprzowym, ukradła 500 zł i uciekła z hotelu.

31-latek nie pozostał jej dłużny i zgłosił rozbój na policji. Mundurowi ustalili tożsamość sprawczyni i dwa dni później zaprosili na przesłuchanie. Tam 20-latka przyznała się do zarzucanych czynów, a policja sprawdza, czy podobnych randek nie ma na swoim koncie więcej.

Miasto nie do poznania! Te lubelskie budowle zobaczycie już tylko na zdjęciach

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE