Marta Wcisło

i

Autor: Marta Wcisło Facebook

agresja

Mężczyzna zaatakował posłankę opozycji. „Takich jak wy powinno się wybić”

2023-09-25 14:24

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Marta Wcisło została zaatakowana na rynku w Opolu Lubelskim. Nieznany mężczyzna podszedł do niej z wyzwiskami, ale na tym nie skończył.

Poniedziałkowa wizyta Marty Wcisło w Opolu Lubelskim nie należała do spokojnych. Posłanka, a jednocześnie liderka listy KO w okręgu nr 6 rozmawiała z mieszkańcami i mieszkankami napotkanymi na rynku i rozdawała im ulotki. W pewnym momencie jednak sytuacja wymknęła się spod kontroli.

– Zostałam napadnięta przez nieznanego człowieka, który rzucił się na mnie z rękami, zaczął mnie szarpać, zaczął mi grozić, mówić, że takich jak my powinno się wybić. Zgłosiłam to na policję, ale zobaczcie, do czego prowadzi szczucie i agresja, no jak tak można – powiedziała posłanka.

Posłanka w rozmowie z Polsatnews.pl powiedziała, że po ataku ma sińce na rękach. Na 17 umówiła się na wizytę lekarską, żeby dokonać obdukcji. Sprawę bada prokuratura.

Posłanka Lewicy o swoich przygodach z Kościołem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE