Karol Struski

i

Autor: cyfrasport Karol Struski

piłka nożna

Mecz Polska – Łotwa. Na stadion wybiegnie piłkarz z Lublina

2023-11-20 15:39

W meczu towarzyskim Polska – Łotwa to nasza reprezentacja jest faworytką. W przewidywanym składzie ma zagrać Karol Struski, zawodnik z Lublina związany z cypryjskim klubem Aris Limassol.

Karol Struski ma 22 lata i urodził się w Lublinie, ale pierwsze bramki zdobywał w Górniku Łęczna. Kolejnym klubem, który poznał od podszewki, była Jagiellonia Białystok. Stamtąd nogi poniosły go aż na Cypr, gdzie z sukcesami gra w barwach Aris Limassol.

22-letni zawodnik zadebiutować w kadrze narodowej miał już w meczu Polska – Czechy. Trener Michał Probierz powołał Struskiego na zastępstwo za Patryka Dziczka kilka dni przed spotkaniem, ale w ostatniej chwili skreślił jego nazwisko z listy.

Karol Struski będzie miał pierwszą okazję reprezentować Polskę na meczu towarzyskim z Łotwą. Jego debiut będzie można oglądać we wtorek 21 listopada o godz. 20:45.

Przewidywany skład to: Bułka; Bednarek, Peda, Wieteska; Zalewski, Zieliński, Struski, S. Szymański, Wdowik; Lewandowski, Buksa.

POLSCY PIŁKARZE O ZŁOŚCI W SZATNI PO MECZU Z CZECHAMI. "BYLIŚMY LEPSI OD CZECHÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE