MAJĄTEK na poboczu! Ile pieniędzy można znaleźć przy drodze?

2021-10-12 13:15
Cenne znalezisko leżało przy lokalnej drodze
Autor: Canva Cenne znalezisko leżało przy lokalnej drodze

Czy wystarczy się tylko na chwilę zatrzymać przy drodze by szczęście się do nas uśmiechnęło? Mieszkaniec powiatu łęczyńskiego (woj. lubelskie) miał wiele szczęścia bo przy zupełnie niepozornej lokalnej drodze znalazł coś wyjątkowo wartościowego. Co szczęściarz zrobił z cennym znaleziskiem przeczytacie poniżej.

Cenne znalezisko leżało na poboczu drogi

Wczoraj (11 października) 35-letni mężczyzna jadąc samochodem krajową dziewiętnastką przez miejscowość Lisów, zauważył leżącą przy drodze saszetkę. Zaintrygowany kierowca zatrzymał się na poboczu i podniósł znalezisko. Kiedy zajrzał do środka, okazało się, że niepozorna torebka skrywała w sobie sporą ilość gotówki i dokumenty. W niewielkiej saszetce było ponad 100 tysięcy złotych! Znalazca okazał się wyjątkowo uczciwym człowiekiem i bezzwłocznie udał się ze znalezioną torbą na policję chcąc odnaleźć ich właściciela aby oddać mu cenną zgubę. Mężczyzna udał się do lubartowskiej komendy. Tam dzięki znajdującym się w saszetce dokumentom, policjanci bardzo szybko skontaktowali się z jej właścicielem. Okazało się, że cenna zguba należy do lokalnego przedsiębiorcy. Przewożone w niepozornej torbie pieniądze przeznaczone były na wypłaty dla zatrudnianych przez mężczyznę pracowników. Niewątpliwie poinformowany o znalezisku przedsiębiorca jak i jego pracownicy odetchnęli z ulgą gdy kazało się, że saszetka wpadła w ręce uczciwego człowieka, który postanowił ją oddać właścicielowi wraz z nienaruszoną zawartością. Za odzyskanie wartościowej zguby roztargniony przedsiębiorca zdążył podziękować uczciwemu znalazcy osobiście. A wy co byście zrobili z takim znaleziskiemi?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Zatrzymanie mężczyzny, który śmiertelnie potrącił 4-latka

Halloween 2021. Co wiesz o święcie strachów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Kiedy obchodzone jest Halloween?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE