Lublin: Zderzenie dwóch wojskowych ciężarówek. Rannych zostało 16 żołnierzy.

2021-09-15 9:23
Karetka pogotowia
Autor: Konrad Krajewski flickr.com Karetka pogotowia

Po godzinie 7 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie w okolicach Muzeum na Majdanku doszło do nietypowej kolizji. Na trasie zderzyły się dwie wojskowe ciężarówki, którymi jechało łącznie 45 żołnierzy z 19 Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej.

Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP

Jak donosi serwis Lublin112.pl w wypadku rannych zostało 16 żołnierzy których niezwłocznie przetransportowano do szpitali. Ze względu na dużą ilość poszkodowanych na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego z całego miasta, straż pożarna, żandarmeria wojskowa, policja oraz wojskowe karetki. W okolicach miejsca wypadku wystąpiły duże utrudnienia w ruchu drogowym. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane, wiadomo jednak, że żołnierze podróżowali na ćwiczenia strzeleckie na poligonie w miejscowości Srebrzyszcze. Żandarmeria wojskowa prowadzi obecnie czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE