Wpadka linii lotniczych Wizz Air. 250 osób bez bagaży

i

Autor: Pixabay Wpadka linii lotniczych Wizz Air. 250 osób bez bagaży

Lublin: Z lotniska w Świdniku polecimy do Chorwacji. Wizz Air uruchamia nowe połączenie

2021-04-01 15:22

Wszyscy zastanawiamy się, jak w tym roku będą wyglądały wakacje. Czy sytuacja pandemiczna będzie na tyle opanowana, że bez strachu zdecydujemy się na zagraniczne podróże? Na udane wakacje na pewno liczy Wizz Air, który zdecydował się na utworzenie połączenia z lotniska w Świdniku do Splitu w Chorwacji. Zobacz szczegóły.

Wizz Air ogłosił, że w czerwcu 2021 otwiera kolejne trasy z Polski. Na każdej z tras loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Jedną z taki tras jest przelot z lotniska w Świdniku do Splitu w Chorwacji. Loty będą realizowane w czwartki i niedziele od 13 czerwca 2021. Bilety będzie można kupić w cenie od 129 zł w jedną stronę.

Jak przyznają przedstawiciele linii lotniczej nowe trasy są wsparciem dla rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach. Dzięki ich uruchomieniu pasażerowie z Polski będą mogli podróżować w dobrej cenie m.in. do Chorwacji.

W związku z faktem, że wciąż żyjemy w pandemicznej rzeczywistości Wizz Air rekomenduje odprawianie się drogą elektroniczną i dokonywanie płatności online za usługi, tak aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. Ponadto podczas podróży zarówno pasażerowie, jak i załoga zobowiązani są do noszenia maseczek zasłaniających usta i nos.

Raport z Anteny 01.04