Koszenie kostki brukowej

i

Autor: Unsplash/Marek Poznański FB Koszenie kostki brukowej na Starym Mieście

Lublin ostro walczy z zielenią? Koszą tam nawet KOSTKĘ BRUKOWĄ! [WIDEO]

2022-06-29 8:37

W Lublinie sceny rodem z filmów Barei. Poseł Marek Poznański udostępnił na swoim profilu wideo z niecodziennym zastosowaniem kosiarki. Post wzbudził spore zainteresowanie.

W wakacje zdarza się, że ma się troszkę mniej obowiązków, więc niektórzy szukają dodatkowej pracy. W Polsce bardzo cenimy sobie beton, więc robimy wszystko, aby utrzymać go w jak najlepszym stanie. Na nagraniu widać, jak mężczyzna z ręczną kosiarką kosi kostkę brukową na ul. Jezuicka 4 w Lublinie. Całość nagrał poseł Poznański, a wideo dodał na swoim profilu z podpisem:

Ogień, wianki i woda, czyli "Sobótka" w Lublinie

- Kosić każdy może, Trochę lepiej lub trochę gorzej, Ale nie o to chodzi, Jak co komu wychodzi.

Jedni internauci śmieją się z tego niecodziennego obrazka i żartują z niecodziennego obrazka, a inni wyjaśniają, że to normalna praktyka:

- Trochę techniki i człowiek się gubi. Widać, że kępki chwastów pomiędzy kostka wycina. Normalna praktyka. A ludzie co to wyśmiewają, to powinni znów do szkoły wrócić – pisze pan Sebastian. - Niestety chwasty i trawa też rośnie pomiędzy kostkami, a nie wszędzie można pryskać chemią to trzeba kosić - wyjaśnia pani Agnieszka.

Sonda
Czy kosicie trawę na kostce brukowej?