Lublin: Uwaga kierowcy! Kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich [12.05]

2021-05-11 14:46
Al. Racławickie przebudowa
Autor: Miasto Lublin Al. Racławickie przebudowa

Od środy 12.05 nastąpi kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich. Ma to związek z II etapem przebudowy skrzyżowania ulic Poniatowskiego i Sowińskiego z Al. Racławickimi. Na jakie utrudnienia musimy być przygotowani?

12 maja wykonawca zamknie prawą połowę Al. Racławickich, po stronie Kościoła Garnizonowego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Sowińskiego, w kierunku ul. Długosza. Przez ok. miesiąc ruch pojazdów będzie się odbywał dwukierunkowo nowo wybudowaną jezdnią, po stronie Ogrodu Saskiego.

Przypominamy, że wciąż zamknięta dla ruchu zostaje ul. Poniatowskiego, a na wlocie z ul. Sowińskiego w Al. Racławickie obowiązuje nakaz jazdy w prawo. Zmiany w organizacji ruchu oznaczone są stosownymi znakami drogowymi.

Przez najbliższy miesiąc na zamkniętym odcinku jezdni drogowcy wykonają przykanaliki do kanalizacji deszczowej, rury osłonowe do sygnalizacji świetlnej oraz przebudowę nawierzchni jezdni.

Informacja prasowa

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE