Lublin: Uderzył kasjerkę w głowę czekoladą. 30-latek może dostać nawet 10 lat więzienia

i

Autor: lublin.policja.gov.pl Lublin: Uderzył kasjerkę w głowę czekoladą. 30-latek może dostać nawet 10 lat więzienia

Lublin: Uderzył kasjerkę w głowę czekoladą. 30-latek może dostać nawet 10 lat więzienia

2023-02-05 15:06

Do nietypowej sytuacji doszło w ostatnią środę 1 lutego w jednym ze sklepów w Lublinie. Pracownicy zatrzymali 30-latka, który... uderzył kasjerkę czekoladą w głowę. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Lubelscy policjanci dostali 1 lutego nietypowe zgłoszenie od kierownika jednego ze sklepów. Wynikało z niego, że zatrzymano mężczyznę, który pobił jedną z kasjerek... czekoladą! Kobieta została uderzona nią w głowę. 

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechał patrol policji, który wylegitymował 30-latka. W czasie kontroli znaleziono przy nim sporą ilość białej substancji. Testy wykazały, że była to amfetamina. Łącznie miał przy sobie ponad 100 gram narkotyku. W piątek usłyszał zarzuty, a sąd zdecydował o tymczasowym areszcie na trzy miesiące. Teraz 30-latkowi grozi nawet 10 lat więzienia. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE