Policja

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Lublin: Samochód potrącił matkę z dzieckiem. Policja apeluje o pomoc!

2022-02-01 12:17

W Lublinie samochód potrącił na przejściu matkę z dzieckiem. Policja poszukuje kierowcy, który na oznakowanym przejściu na ul. Przybylskiego wjechał z kobietę i dziecko. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja prosi o pomoc świadków, którzy mogli widzieć to zajście.

Do wypadku doszło ponad miesiąc temu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem potrącił pieszą przechodzącą z dzieckiem przez oznakowane przejście dla pieszych" - poinformował oficer prasowy lubelskiej komendy kom. Kamil Gołębiowski. Dodał, że kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: Prosił policje o interwencje. Sam trafił za kratki

Policja prosi o pomoc świadków

- Osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie - zaapelował Gołębiowski.

Policja prosi świadków o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie – pokój 4, kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 58 75 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112

Plenerowy 30. finał WOŚP w Lublinie
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE