Lublin: Przesyłka z dopalaczami przechwycona. Policja aresztowała 39-latka

2021-03-26 14:56
paczka
Autor: Pixabay paczka

Funkcjonariusze celni w sortowni firmy kurierskiej w Lublinie przechwycili przesyłkę zawierającą prawie kilogram substancji psychoaktywnych, tzw. Dopalaczy. Adresat przesyłki – 39-letni mieszkaniec Włodawy został aresztowany.

22 marca funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego otrzymali informacje, że do sortowni jednej z firm kurierskich w Lublinie mogły trafić podejrzane przesyłki. Po sprawdzeniu tropu okazało się, że w jednej z zagranicznych przesyłek znajduje się krystaliczna substancja, która potem została zidentyfikowana jako substancja psychoaktywna 4-CMC. W czynnościach funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wspierał pies służbowy szkolony do wykrywania substancji odurzających.

Zatrzymane narkotyki trafiły wraz z dokumentacją na Komendę Miejską Policji w Lublinie. Mundurowym z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP szybko udało się namierzyć adresata przesyłki. 39-latek z Włodawy, do którego miały trafić narkotyki, został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

Raport z anteny 26.03., godz.10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE