Lublin: Do zdobycia są "Kreatywne Vouchery"

2021-07-26 16:12
Lublin: Do zdobycia są Kreatywne Vouchery
Autor: zdjęcie nadesłane, Urząd Miasta Lublin

Miasto Lublin rozda "Kreatywne Vouchery". To konkurs dla tych, którzy zajmują się filmem, muzyką, rzemiosłem i rękodziełem, a także modą. Do wygrania 20 voucherów o wartości 10 tys. zł. Ma to być wsparcie Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego i jednocześnie zachęta do współpracy z miko, małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

- Przedstawiciele sektora kreatywnego wraz z przedsiębiorcami mogą przygotować zgłoszenie do naszego konkursu, w formie pracy konkursowej - mówi Izolda Boguta z lubelskiego ratusza. - Trzeba w niej zawrzeć między innymi opis wzajemnej współpracy oraz charakterystykę usługi/produktu końcowego, który będzie wykonany na rzecz przedsiębiorstwa. Spośród zgłoszonych projektów współpracy komisja konkursu wybierze te, które otrzymają dofinansowanie. Przy ocenie projektów brana będzie pod uwagę m.in. innowacyjność oraz wpływ efektów współpracy na rozwój gospodarczy lokalnego rynku.

Prace konkursowe można składać do 13 sierpnia. Natomiast w najbliższą środę odbędzie się spotkanie informacyjne w Fundacji Rozwoju Designu LuCreate. Obowiązuje na nie rejestracja. Szczegóły znajdziecie na stronie lublin.eu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE