Rozmowa z Moniką Skwarczyńską, założycielką marki Lolipopshop i retro Targów Kogel Mogel

i

Autor: Materiały prasowe Ubrania marki Lolipopshop

z drugiej ręki

Lubisz modę vintage? Tu znajdziesz perełki za darmo!

2023-09-25 12:40

Liczba miłośników i miłośniczek starych ubrań na metr kwadratowy będzie tu rekordowa. Wszystko przez pierwszą edycję „Machniom!”.

Cyngwajs to kawiarnia, która „retro” i „vintage” ma wpisane w tożsamość od początku istnienia. Właściciele eksponują w niej nie tylko zapomnianą historię miasta, ale także parzą kawę przedwojennymi metodami. Teraz postanowili pójść o krok dalej i jak sami mówią, „przejmą rolę wieszaka na ubrania”.

W czwartek od 10 do 18 będzie można zajrzeć tam w poszukiwaniu niepowtarzalnych ubrań nawiązujących do mody sprzed nawet stu lat: chodzi o okres od lat 20. do 70. XX w. Cyngwajs zachęca również do tego, żeby przeszperać zasoby naszych szaf i przynieść tam to, czego sami już nie nosimy, a co może spodobać się innej zakochanej w retro klimatach osobie.

Poza ubraniami można przynieść książki, ale nie nowsze niż te wydane w 1945 r. Kawiarnia mieści się przy ul. Szewskiej 1.

Wybrano najpiękniejsze imiona na świecie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE