Pożar domu w Łęcznej. 5 zastępów strażaków w akcji

i

Autor: facebook.com/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej kolaż

POŻAR

Lubelskie. Wózek inwalidzki spowodował pożar domu? 5 zastępów strażaków w akcji

2023-03-27 11:19

5 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, jaki pojawił się w jednym z domów w Łęcznej. Prawdopodobna przyczyna pożaru zaskakuje.

Do zdarzenia doszło w środowe (22 marca) popołudnie przy ul. Księżycowej w Łęcznej. Ogień pojawił się w budynku mieszkalnym, będącym częścią zabudowy szeregowej. Na miejsce skierowano pięć zastępów straży pożarnej z łęczyńskiej PSP i OSP. Według wstępnych ustaleń najbardziej prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej, do której doszło podczas ładowania elektrycznego wózka inwalidzkiego.

Strażacy ewakuowali zwierzęta domowe znajdujące się na piętrze. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał, choć powstały spore straty. Po ugaszeniu ognia budynek został oddymiony, a z wnętrza wyniesiono nadpalone elementy.

Akcja strażaków trwała około 2 godzin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE