Lubelskie: Tragiczny wypadek w regionie. Na miejscu zginęła nastolatka

2022-08-21 9:27
Lubelskie: Tragiczny wypadek w regionie. Na miejscu zginęła nastolatka
Autor: PSP Radzyń Podlaski

Pogoda sprawia, że coraz częściej osób decyduje się na jazdę jednośladami. Niestety, wypadki z ich udziałem należą do tych najbardziej dramatycznych. W sobotę po na jednej z dróg powiatu radzyńskiego doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Na miejscu zginęła młoda kobieta.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Bezwola Górne w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Funkcjonariusze po godzinie 17.30 otrzymali informację, że motocykl uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radzynia Podlaskiego i Wohynia, policja, zespół ratownictwa medycznego, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Długo walczyli o życie nastolatki, która jechała motocyklem. Niestety, nie udało się uratować młodej kobiety. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE