Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Lubelskie: Tragiczny w skutkach wypadek traktorzysty

2022-05-06 12:22

Wraz z rozpoczęciem pierwszych prac polowych spodziewać się możemy zwiększenia ilości napływających informacji o wypadkach podczas ich wykonywania. Jak poinformowała w piątek Policja nadal ustalane są okoliczności śmierci 68-letniego kierowcy, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy w czwartek w Łopienniku (powiat lubelski).

Mężczyzna został przygnieciony przez traktor

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności śmierci 68-letniego kierowcy, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy w czwartek w Łopienniku (powiat lubelski) - poinformowała w piątek policja.

Komisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poinformował PAP, że zgłoszenie o wypadku funkcjonariusze otrzymali w czwartek po południu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 68-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą wypełnioną zbożem skręcał w prawo w drogę lokalną.

"Najprawdopodobniej w wyniku niezachowania należytej ostrożności stracił panowanie nad traktorem" - podał Gołębiowski.

Następnie, dodał policjant, doszło do hamowania awaryjnego, podczas którego pojazd przewrócił się i przygniótł 68-latka.

"Życia mężczyzny pomimo reanimacji nie udało się uratować" – przekazał Gołębiowski.

Poinformował, że na miejscu wypadku przez wiele godzin pracowali policjanci, prokurator oraz biegły. Ciało 68-latka zostało zabezpieczone do sekcji.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE