Lubelskie: Tragiczny finał grzybobrania

2021-10-08 15:24
Odnaleziono ciało zaginionej kobiety
Autor: Policja Lubelska Odnaleziono ciało zaginionej kobiety

Policjanci międzyrzeckiego komisariatu powiadomieni zostali o zaginięciu 58-letniej mieszkanki gminy Drelów. Jak wynikało z przekazanych policjantom informacji, kobieta planowała wyjechać na grzyby. Niestety nie powróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Nadal nie wiadomo co dokładnie przytrafiło się kobiecie.

W akcję poszukiwawczą zaangażowano wiele służb mundurowych. W działaniach poza policjantami z terenu powiatu bialskiego uczestniczyli funkcjonariusze z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, wojsko, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP w powiecie. W akcję zaangażowali się również znajomi i rodzina zaginionej, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości. Podczas prowadzonych poszukiwań użyty został również specjalistyczny śmigłowiec oraz dron. Wykorzystane zostały również psy służbowe. Trudno dostępne tereny sprawdzane były też przy użyciu quadów. Niestety wczoraj po południu odnaleziono ciało zaginionej kobiety. Znajdowało się ono na terenie w rejonie Jeziora Żeliźnieckiego. W trakcie wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiona 58-latka. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją, którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Express Biedrzyckiej - Andrzej Halicki: Kaczyński wpadł w obłęd. Przyszłość Polski stoi pod znakiem zapytania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE