Lubelskie schronisko zachęca do adopcji. Na tapecie "domowe tygrysy" [AUDIO, WIDEO]

2020-02-12 18:01
Lubelskie schronisko zachęca do adopcji. Na tapecie domowe tygrysy [AUDIO, WIDEO]
Autor: pixabay/KatinkavomWolfenmond

Ma cztery łapki, małe uszka, jest puchaty i lubi się przytulać. W dodatku gdy jest w domu staje się nie tylko przyjacielem, ale również terapeutą. W poniedziałek będzie obchodził swoje małe święto, ponieważ wtedy przypada Światowy Dzień Kota. W związku z tym dzień wcześniej Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie organizuje dzień otwarty poświęcony właśnie "domowym tygrysom".

- Przed nami kolejny dzień otwarty, tym razem poświęcony kotom. - mówi Dorota Okrasa ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie - Chcemy przedstawić tą pozytywna stronę "mruczka" i przede wszystkim pokazać, że kot w domu to nie tylko przyjaciel, ale również terapeuta. Przybliżymy sekrety i tajniki felinoterapii. Pokażemy jak pozytywnie wpływa obecność takiego futrzastego przyjaciela w naszym domu, a także podpowiemy jak prawidłowo się nim opiekować.

None

Dzień Otwarty w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie już w najbliższą niedzielę przy ul. Metalurgicznej 5. Start o 12:00.​

Podczas wydarzenia wystąpią: Natalia Wilk oraz Tomasz Momot. Dr Justyna Wojtaś przygotowała wykład na temat felinoterapii. Swoją wizytę zapowiedzieli też członkowie Lubelskiej Ligi Gier Miejskich i przygotowali grę "Zwierzęta Świata".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE