Lubelskie: Policjanci zatrzymali wszystkich podróżnych – każdy z nich „miał swoje za uszami”

2021-10-20 13:40
Jedno zatrzymanie - trzech aresztowanych
Autor: fot. Kindel Media / Pexels Jedno zatrzymanie - trzech aresztowanych

Podczas niedzielnej kontroli kierujący nissanem zignorował znak STOP w wyniku, czego został zatrzymany przez patrol policji. Okazało się, że nie tylko kierowca, ale i jego pasażerowie mieli coś do ukrycia. W wyniku rutynowej kontroli wszyscy usłyszeli zarzuty za różnego rodzaju wykroczenia.

Nie zatrzymał się na znaku STOP i „wkopał” kolegów

Kierowca osobowego nissana został zatrzymany do kontroli drogowej po tym, jak nie zastosował się do znaku drogowego i nie jest to jedyne przewinienie, za które odpowie. W wyniku kontroli zatrzymani zostali też jego dwaj pasażerowie. Zachowanie kierowcy wskazywało, że znajduje się on pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Zapytany przez policjantów o to czy jest „pod wpływem” kategorycznie odmówił udzielenia odpowiedzi i badania. W wyniku, czego został zatrzymany, po, czym pobrana została od niego krew na zawartość substancji zabronionych. Nieco później w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że jednak spożywał alkohol, ale myślał, że policjanci go nie zatrzymają po drodze do centrum miasta. Jazda pod wpływem alkoholu to niejedyny zarzut, jaki usłyszał, bo w jego kieszeni mundurowi znaleźli zawiniątko z suszem, którym okazała się być marihuana. Okazało się, że również 39-letni pasażer nissana posiada przy sobie nielegalne substancje – wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina. Do kompletu okazało się, że drugi pasażer – 38-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego jest poszukiwany przez policję do odbycia kary pozbawienia wolności. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani, a nielegalne substancje zabezpieczone. Dwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. A poszukiwany 38-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne miesiące.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Express Biedrzyckiej - Rafał Trzaskowski: To jest czas na bunt polskiego społeczeństwa

Quiz. Jesienne zwyczaje, które mało kto pamięta

Pytanie 1 z 10
Jak celebrowano dawniej "Dokopiny", czyli święto zakończenia kopania ziemniaków?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE