Lubelskie: Policja szuka kierowcy który zabił rowerzystę

2022-05-05 8:50
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: fot. Archiwum

Lubelska Policja poszukuje kierowcy, który śmiertelnie potrącił rowerzystę w Zakręciu. Sprawcą wypadku był kierowca busa, który w nocy po potrąceniu rowerzysty w miejscowości Zakręcie (Lubelskie) uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pierwszej pomocy. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta zmarł.

Policja poszukuje kierowcy, który śmiertelnie potrącił rowerzystę

Policja poszukuje kierowcy busa, który w nocy uciekł z miejsca zdarzenia po śmiertelnym potrąceniu rowerzysty w miejscowości Zakręcie (Lubelskie) na drodze krajowej nr 17 między Krasnymstawem a Piaskami. Bus może posiadać uszkodzone prawe lusterko i szybę w prawych drzwiach.

Kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie poinformował PAP, że trwają poszukiwania kierowcy, który w nocy ze środy na czwartek śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia.

„Do zdarzenia doszło przed godz. 3 w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż starszy mężczyzna, który prawdopodobnie prowadził rower został potrącony przez samochód typu bus. Jego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia” – przekazał komisarz.

Jak ustaliła policja, bus może posiadać uszkodzone prawe lusterko i szybę w prawych drzwiach.

Zwracamy się z apelem do osób, które były świadkami zdarzenia lub poruszały się między godz. 2 a 3 drogą krajową nr 17 na odcinku Zamość-Piaski i posiadają zapis z kamer samochodowych, o kontakt z komendą w Krasnymstawie lub najbliższą jednostką policji” – dodał kom. Wasilewski.

UKRAINA – PRZEKAZANIE POMOCY DLA ŻOŁNIERZY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE