Lubelskie: Pijany kierowca zniszczył 10 aut zanim został zatrzymany!

2021-10-28 15:42
Efekt działania  pijanego rajdowca
Autor: fot. Policja Efekt działania "pijanego rajdowca"

Mężczyzna był pijany i z nieznanych nikomu powodów, jadąc wczoraj nocą po ulicach osiedla Kościuszki w Chełmie uszkodził 10 samochodów. Dalszą jazdę i demolowanie zaparkowanych aut zakończyli świadkowie tego wydarzenia. Ile miał promili we krwi, że postanowił zdewastować zaparkowane na osiedlu auta?

Pijany kierowca uszkodził aż 10 aut!

Policjanci z Komenda Miejska Policji w Chełmie otrzymali nietypowe zgłoszenie wczoraj wieczorem (27 października). Z relacji świadków wynikało, że pijany mężczyzna wjechał na jedną z uliczek osiedlowych i swoją jazdą spowodował uszkodzenie aż 10 aut, które były na trasie jego „pijackiego rajdu”. Mężczyzna został zatrzymany przez osoby, które były świadkami zdarzenia. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali nietrzeźwego 51-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili, że posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Badanie alkomatem, które przeprowadzili policjanci wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Za swój „nocny rajd” pod wpływem alkoholu mężczyzna odpowie przed sądem. Za niezastosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności, a kierowanie w stanie nietrzeźwości kolejne 2 lata pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jurowce. Pędził 138 km/h mając 1,5 promila alkoholu w organizmie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE