Lubelskie nie jest nudne. Poznajcie miejsca, które warto odwiedzić na Lubelszczyźnie.

2021-09-16 14:47
Lublin
Autor: Mikołaj Kołodziejczyk/Pexels Lublin

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa lubelskiego 2021. Internauci mogą oddawać głosy na najciekawsze miejsca i wydarzenia na Lubelszczyźnie do 28 września do godziny 11.00.

Internautom zostało już niewiele czasu, by oddać swój głos na ulubione miejsce w tym rejonie. Województwo Lubelskie kryje w sobie wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Organizatorzy konkursu zebrali wszystkie najciekawsze propozycje turystyczne w jednym miejscu. Internauci, oddając głos na stronie wydarzenia, wybiorą miejsce, które ich zdaniem jest najciekawsze w regionie. Jest to też okazja do zapoznania się z ofertą turystyczną województwa lubelskiego. Link do głosowania znajdziecie na wydarzeniu na facebooku "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa lubelskiego 2021''.

Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"

Po zakończeniu głosowania kapituła Konkursowa ma kilka dni na ocenę nadesłanych zgłoszeń i wyłonienie laureatów, zgodnie z zasadami konkursu. Organizatorzy zachęcają również internautów do wyrażenia swojej opinii na temat zgłoszonych do konkursu miejsc i wydarzeń. Produkt, który otrzyma największą ilość lajków, zdobędzie Nagrodę Internautów. Oddajcie swój głos i dajcie znać które miejsce waszym zdaniem trzeba koniecznie odwiedzić na Lubelszczyźnie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE