Lubelskie: Chciała ominąć sarnę. Manewr zakończył się dachowaniem

i

Autor: Lubelska Policja

Lubelskie: Chciała ominąć sarnę. Manewr zakończył się dachowaniem [zdjęcia, wideo]

2022-08-04 13:08

Dachowaniem pojazdu i obrażeniami ciała zakończyła się dla 73-latki próba ominięcia sarny. Zwierzę wybiegło nagle przed kierowanego przez nią busa. Do zdarzenia doszło w czwartek rano.

Do zdarzenia doszło  około godziny 4:30 na drodze krajowej K-63 w miejscowości Polubicze Wiejskie Drugie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem 73-latka, chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechała na pobocze, gdzie auto dachowało. Jak ustalili policjanci kierująca samochodem była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Nie było to jedyne tego typu zdarzenie w tym rejonie. Po godzinie tego samego dnia 10.00 policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie. Z ustaleń mundurowych wynika, że w miejscowości Pogorzelec kierujący mazdą 67-latek potrącił sarnę, która nagle wybiegła na jezdnię.

W wyniku zdarzenia kierowca nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym pojeździe. Zwierzę uciekło z miejsca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE