policja

i

Autor: Pixabay

Lubelskie. 85-latek błąkał się po mieście. Był bez butów i nie wiedział jak się nazywa

2023-03-14 14:52

We wtorek nad ranem po Janowie Lubelskim błąkał się starszy mężczyzna, który nie pamiętał swoich danych osobowych. Dodatkowo, senior nie miał na sobie butów. Na pomoc mężczyźnie ruszyli janowscy policjanci, których zawiadomił świadek.

Wszystko rozgrywało się na jednej z janowskich ulic przed godz. 5 we wtorek (13 marca). Na komendę policji zadzwoniła osoba zaniepokojona stanem starszego mężczyzny, które nie miał przy sobie dokumentów, a po mieście poruszał się bez butów.

– Skierowani na miejsce policjanci z patrolu ustalili dane mężczyzny i adres jego zamieszkania. Jak się okazało był to 85-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego. Senior miał problemy z pamięcią – informuje asp. szt. Faustyna Łazur, rzeczniczka janowskiej policji.

Z kolejnych ustaleń mundurowych wynika, że 85-latek wyszedł z domu przez okno wtedy, gdy pozostali domownicy jeszcze spali. Przy pomocy policjantów bezpiecznie wrócił do domu. Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej.

Zobacz także: Kradł sprzęt i zastawiał go w lombardach. Teraz policja szuka osób, którym zginęły przedmioty

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE